Prodej-servis

PRODEJ WINDSURFING VYBAVENÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

WS vybavení: prkna, plachty, stěžně, ráhna, ostruhy, nástavce, pojezdy atd. Zastupujeme značky: Fanatic, Tabou, Gastra, NeilPryde, JP - Australia, Severne, Starboard, Ascan, Mystic a další. Sestavuji komplety nebo jejich část na zakázku pro začínající, ale i pokročilé surfaře. Komplety mohu sestavovat dle finančních možností zákazníka i z kvalitních použitých komponentů. WS příslušenství:krátké a dlouhé neopreny, neoprenové boty, trapézy, rukavice, vesty, WS helmy, obaly na plováky, chrániče ráhen, lycrové oblečení.

PRODEJ PADDLEBOARD VYBAVENÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Zastupujeme značky: Red, Fanatic, Gastra. Výběr paddleboardů je možný dle požadavků klienta z řady univerzálních až po řady specializované. Při výběru Vám mohu doporučit paddleboard podle konstrukce a síly plášťů pro děti, ženy, muže, případně novinku univerzálního paddleboardu v kombinaci s windsurfingovým oplachtěním využitelný pro celou rodinu. Příslušenství fix nebo vario pádlo.

PRODEJ TENISOVÉHO VYBAVENÍ A PŘÍSLUŠENSTVÍ

Jsme smluvními partnery firmy Völkl tennis. Původně německá značka tenisového vybavení, která je na trhu již od roku 1972. Völkl je dlouhodobě jednou z nejúspěšnějších značek na českém trhu. Smluvními hráči značky Völkl byla v minulosti taková esa jako Jiří Novák, Petr Korda, Martin Damm a Cyril Suk nebo Denisa Chládková. V rámci své oldies kariéry i americký bouřlivák John McEnroe.Zajišťujeme vybavení pro tenis, tenisové rakety pro děti, juniory a dospělé, pro rekreační, výkonnostní a závodní hráče. Výplety, omotávky, tenisové míče, bagy a další tenisové doplňky včetně oblečení.

TENIS servis

Vyplétáme kvalitními výplety s možností kombinace naplétání podélných a příčných strun. Rozlišujeme specifika napletení raket, volbu výpletů a napětí strun pro děti, začátečníky, pokročilé a závodní hráče. Výplety, omotávky, tenisové míče Wilson US OPEN a další tenisové doplňky jsou skladem dle aktuální nabídky.

PRODEJ LYŽAŘSKÉHO VYBAVENÍ

Vybavení pro sjezdové i běžecké lyžování. Aktuální nabídka sjezdových lyží: nové, testové, bazarové pro děti i dospělé. Příslušenství: boty, helmy, hůlky.

SKI servis

Během zimní sezóny provádíme montáž vázání, broušení hran lyží, seřízení vázání a parafinování skluznic.

PORADENSTVÍ

Při rozhodování ve výběru sportovního vybavení, vhodného servisu výbavy a volbě kurzu, jsme vám odborně k dispozici radou, názorem, osobní zkušeností z testů sportovního vybavení a zkušenostmi z aktivní sportovní činnosti.

Do sportovních aktivit vám držíme palce a přejeme mnoho pěkných sportovních zážitků.
Made by GRM © 2020 , All Rights Reserved